Hero

HIGH FIVE DAY

×
Ga terug naar het overzicht

HIGH FIVE DAY

16 april 2020

Vandaag is het internationale High Five dag! We hebben dankzij jullie virtuele High Five’s tot nu toe een prachtig bedrag van € 700,- euro opgehaald voor Onky Donky! Veel dank hiervoor ?

In de zomer staan ontzettend veel onvergetelijke Onky Donky dagen gepland. Onze vrijwilligers, het bestuur en het kantoorteam staan te popelen om deze dagen weer te organiseren voor alle kinderen die zich hier op verheugd hebben. Juist na een langere tijd isolatie zijn deze dagen ontzettend belangrijk.

Nog geen High Five gegeven?
Help ons dan door middel van een tikkie-donatie van 5 euro of meer! Kies zelf een bedrag naar keuze en help Onky Donky deze tijd door!

Ga naar tikkie: https://tikkie.me/pay/OnkyDonky/hT8d8nhhHVnvGCvt3Qbs6e

HIGH FIVE DAY @ Onky Donky ???

Wij willen door met stichting Onky Donky! Donderdag 16 april 2020 is het Nationale HIGH FIVE DAY!

Geef jij stichting Onky Donky een virtuele high five door middel van een tikkie-donatie van 5 euro, dat kan vanaf nu!

Steun jij Onky Donky met een Virtuele High Five?

Reden:
Stichting Onky Donky geeft kinderen met een beperking een onvergetelijke dag in Ouwehands Dierenpark. Onky Donky ligt op dit moment helemaal stil. Geen Onky dagen, geen blije kindergezichtjes en geen inkomsten. Ondanks alles blijven wij altijd positief en gaan uiteraard door met alles wat we op het moment kunnen doen!

In de zomer staan ontzettend veel onvergetelijke Onky Donky dagen gepland. Onze vrijwilligers, het bestuur en het kantoorteam staan te popelen om deze dagen weer te organiseren voor alle kinderen die zich hier op verheugd hebben. Juist na een langere tijd isolatie zijn deze dagen ontzettend belangrijk.

*Op 16 april zullen we de tussenstand bekend maken.

Ga terug naar het overzicht
Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen

Welke donatiemogelijkheden zijn er?
Kan ik mij aanmelden als vrijwilliger?
Ja dat kan. Neem contact met ons op om te kijken hoe jij je steentje kunt bijdragen.
Kan ik mijn kind zomaar aanmelden?
Dat is helaas niet mogelijk. Je zult je kind moeten aanmelden via een Verwijzer.

Bekijk de volledige FAQ

Help jij ons mee?

Samen helpen we deze kinderen aan een onvergetelijke dag!

Donatiemogelijkheden